Rolety, żaluzje, plisy

W naszej ofercie znajdują się różnego typu osłony przeciwsłoneczne do okien montowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

Rolety zewnętrzne

rolety_zewnętrzneZewnętrzne osłony przeciwsłoneczne cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Rolety zewnętrzne charakteryzują się stabilną i bezawaryjną pracą oraz wysoką izolacją termiczną i akustyczną, stanowią również przeszkodę dla złodziei. Wykonane są z wysokiej jakości aluminium, profil w środku wypełniony jest dodatkowo pianką. Produkujemy rolety zewnętrzne w czterech systemach, tak aby każdy klient znalazł produkt odpowiadający jego potrzebom.

Żaluzje fasadowe

zaluzje_fasadoweŻaluzje fasadowe zmieniają wygląd fasady, nadając jej ciekawy i nowoczesny charakter. Produkowane w dwóch kształtach listew: przypominającym literę C o szerokości 80 mm i zbliżonym do litery Z o szerokości 90 mm, charakteryzują się łatwością montażu, lekką konstrukcją i atrakcyjnym wyglądem.
Szeroka gama oferowanych osłon, interesujący kształt oraz dostępna kolorystyka produktu zapewniają estetyczny wygląd, zaś możliwość wyboru napędu i zastosowania automatyki pogodowej, dodatkowo zwiększają funkcjonalność systemu.

Żaluzje poziome drewniane

zaluzje_drenianeTo niebanalny, bardzo elegancki system osłony okien, dodający wnętrzu uroku i niepowtarzalności. Ich atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła. Stanowią też idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń.D oskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni , np. całej wnęki okiennej czy przeszklonych ścian.
Zalety:
• lamele o szer. 25 i 50 mm wykonane z wysokiej jakości naturalnego drewna
• przy szerokości lamet 50 mm występują 2 systemy żaluzji drewnianej: CLASIC z drewnianą osłoną rynny górnej w kolorze zbliżonym do koloru lameli i RETRO ze stylizowanym mechanizmem w kolorze patynowego brązu
• osłona rynny górnej, belka dolna i detale wykonane z drewna w kolorze zbliżonym do koloru lameli
• kolory sznurków i drabinek zbliżone do koloru lameli
• możliwość zastosowania zaczepów dolnych  prowadzenia bocznego ( w formie żyłek) utrzymujących żaluzje bezpośrednio przy szybie nawet w oknie uchylonym

Żaluzje standard

zaluzja_stdTo najstarsza i najbardziej powszechna forma osłon przeciwsłonecznych . Ich największym atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła. Stanowią idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń, sprawdzają się w pomieszczeniach wilgotnych , np. łazience. Żaluzje idealnie pasują do okien PCV, aluminiowych i drewnianych, mogą być montowane na ramie lub między szyby . Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni np. całej wnęki okiennej czy przeszklonych ścian.

Żaluzje pionowe

pionyTo praktyczne i estetyczne rozwiązanie w zakresie osłon przeciwsłonecznych idealnie spełniające funkcję zasłon w biurach, bankach, hotelach czy domach. Żaluzje pionowe mogą być stosowane do podziału pomieszczeń oraz oddzielania stanowisk pracy. Ich atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła, dzięki obrotowym pionowym lamelom. Stanowią też idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń.

Plisy

plisa3Żaluzje plisowane to jedna z ciekawszych propozycji w systemach przeciwsłonecznych pod względem funkcjonalności. Mogą posiadać prawie dowolne kształty: prostokąt, trójkąt, trapez czy fragment okręgu. Mogą pracować w dowolnie nachylonej płaszczyźnie, od pionowej do horyzontalnej. Montowane są na kwaterze okna.