SPRZEDAM NOWOCZESNY DOMEK CAŁOROCZNY

Nowoczesny domek całoroczny w Znamirowicach.
Sprzedam jeden z nowoczesnych domków jednorodzinnych, zlokalizowanych w Znamirowicach nad jeziorem Rożnowskim. Nieruchomość znajduje się na terenie inwestycji o nazwie „Osada Znamirowice”, na pięknej, widokowej działce oddalonej 600 m od malowniczego jeziora. Lokalizacja obiektu pozwala cieszyć się spokojem, prywatnością oraz pięknem tamtejszej przyrody.
Tutaj przez cały rok można odpocząć od zgiełku i tłumów miasta, rozkoszując się niezwykłymi krajobrazami i wyjątkowym mikroklimatem, jaki oferuje ten malowniczy region.
Bogate zaplecze turystyczne okolicy sprawia, że jest to idealne miejsce na zamieszkanie na wakacje lub bezpieczna całoroczna inwestycja finansowa.

Na parterze budynku znajduje się przedpokój, salon z aneksem kuchennym oraz łazienka z prysznicem. Na piętrze 2 pokoje oraz toaleta. Z salonu możemy wyjść bezpośrednio na taras z widokiem na piękne jezioro.

Wraz z budynkiem związany jest grunt oraz dwa miejsca parkingowe na części wspólnej inwestycji. Pełna własność budynku (księga wieczysta) – lokal bezczynszowy.


Budynek jest wykończony i umeblowany w wysokim standardzie. W każdym pokoju zainstalowana jest klimatyzacja oraz ogrzewanie podłogowe na podczerwień (Termofol) sterowane przez WiFi.
Budynek wybudowany jest w technologii domów energooszczędnych, przy użyciu certyfikowanych materiałów budowlanych o niskich współczynnikach przewodzenia ciepła (pustak ceramiczny i ocieplenie ze styropianu, stolarka okienna 3-szybowa, dach pokryty dachówką ceramiczną) co minimalizuje zużycie energii oraz zmniejsza koszty eksploatacyjne.
Budynek wyposażony został w instalacje fotowoltaiczną o mocy 6,08 kW oraz system alarmowy.

Podana w ogłoszeniu cena zawiera podatek VAT 8% – kupujący zwolniony z opłat skarbowych!

Cena: 650 000 zł brutto

Kontakt bezpośrednio do właściciela: 605 441 242