Okna drewniane

Okna drewniane oferowane przez firmę Urzędowski wykonane są z naturalnego materiału, gwarantującego wysokie właściwości izolacyjne, niską rozszerzalność termiczną, trwałość. Nasze okna stanowią nietuzinkową ozdobę zarówno wnętrz, jak i elewacji budynków. Dobre okna drewniane to inwestycja, która nie tylko nie straci po latach na wartości, ale też podniesie prestiż nieruchomości i zagwarantuje większy komfort jej użytkowania przez długie lata.

Firma Urzędowski, producent stolarki drewnianej, poleca swoją kolekcję okien drewnianych i okien drewniano-aluminiowych. Nasze produkty są wykonane z najwyższą dbałością, tak, by zapewnić ich użytkownikom funkcjonalność, wygodę w codziennej eksploatacji, maksimum ochrony przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, a do tego by mogły stanowić istotny i przykuwający wzrok element estetyczny budynku.

Poniżej znajdą Państwo wzorniki wybarwienia drewna meranti, dębowego, sosnowego i egzotycznego. Tak szeroki wachlarz kolorystyczny pozwala na optymalne dopasowanie okien drewnianych naszej produkcji do Państwa oczekiwań. Dzięki temu okna doskonale będą prezentowały się zarówno w budownictwie nowoczesnym, jak też w budynkach o tradycyjnej bryle.

Meranti

Dąb

Sosna